Ekipa Trampkarzy Soły analizuje rundę jesienną

Data publikacji: 2018-11-06 [21:05]

Rundę jesienną w wykonaniu trampkarzy Soły Oświęcim  z pewnością można zaliczyć do udanych.

Zawodnicy  zakończyli rozgrywki ligowe na pozycji wicelidera z dorobkiem 21. punktów.

Najwyżej notowany MKS Trzebina uzyskał o trzy punkty wyżej  co dało podopiecznym Kacpra Ślusarka awans do małopolskiej ligi trampkarzy. Potencjał poszczególnych drużyn jest bardzo zróżnicowany stąd też w walce o awans w zasadzie liczyły się tylko dwie drużyny. W dole tabeli znalazła się ekipa Borowik Bachowice, której nie udało się zdobyć ani jednego punktu, tak więc  rozpiętość  umiejętności piłkarskich wyraźnie odbiła się w tabeli.

Po ośmiu kolejkach w lidze biało czerwoni mogą pochwalić się siedmioma zwycięstwami, w tym trzema z wynikiem 13:0 co z pewnością jest niecodziennym  wydarzeniem. Jedyna porażka w tym sezonie to przegrany mecz na Przecznej, w którym oświęcimianie ulegli 1:2 MKS Trzebinia.

Nie można również zapomnieć, iż zawodnicy Krzysztofa Zarzyckiego strzelili w tej rundzie najwięcej, bo aż 59 goli przy 37 trafieniach trzebinian.

Pomimo tylko ośmiu straconych bramek trener Zarzycki podkreślił :

.., gra piłkarzy w defensywie zasługuje na pochwałę, obrona była bardzo solidna i to ona dała fundament dla całej drużyny. Co do naszej ofensywy to należy pamiętać, że na zdobyte gole pracuje cały zespół  i cieszy mnie taka ilość zdobytych goli.  Ofensywnie dobrze się rozwijamy, skrzydłami też dobrze wychodzi nam gra. Jest potencjał wśród piłkarzy więc tym bardziej mobilizuje nas to kolejnych spotkań. Odkąd pamiętam zawsze obijamy się o awans do ligi małopolskiej. Chciałbym pochwalić mój zespół za systematyczność treningów i za  świadomość po co przychodzą na te treningi. Moi zawodnicy myślą poważnie o piłce i właśnie ta świadomość podejścia do pracy jaką jest piłka nożna jest u nich wyraźnie zauważalna – jestem z tego bardzo zadowolony.”

Na chwilę obecną drużyna kontynuuje treningi, wkrótce piłkarze rozpoczną spotkania sparingowe.

Pomimo świetnych wyników szkoleniowiec analizuje rundę jesienną i myśli o wzmocnieniach kadrowych by nadal kontynuować grę na bardzo dobrym - wysokim poziomie.


Brak poprzedniego lub ostatniego meczu.

Nowości

Galeria: Soła - Czarni (2:0)
Galeria: Soła - Dąb (2:6) (MLJM)
Galeria: Turniej Żaków