Inne spojrzenie na tabele

Data publikacji: 2017-12-07 [23:01]

I. Według punktów ogółem:
1. Motor Lublin 35,
2. Chełmianka Chełm 33,
3. Wiślanie Jaśkowice, Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska 32,
6.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 31,
7. Stal Rzeszów 30,
8. Soła Oświęcim 29,
9. Orlęta Radzyń Podlaski 26,
10. Podhale Nowy targ 23,
11. MKS Trzebinia / Siersza, Wisła Sandomierz 18,
13.Unia Tarnów, Podlasie Biała Podlaska 16,
15.  Spartakus Daleszyce, Avia Świdnik 14,
17. Karpaty Krosno 13,
18. JKS 1909 Jarosław 8.

II. Zwycięstwa ogółem:
1. Motor Lublin 11,
2. Chełmianka Chełm 10,
3. Wiślanie Jaśkowice,  Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska, KSZO 1929 Ostrowiec  świętokrzyski, Soła Oświęcim
8. Stal Rzeszów 8,
9. Orlęta Radzyń Podlaski 7,
10. Podhale Nowy Targ 6,
11. Wisła Sandomierz 5,
12. MKS Trzebinia Siersza, Unia Tarnów, Spartakus Daleszyce 4,
15. Podlasie Biała Podlaska, Karpaty Krosno
17. Avia Świdnik, JKS 1909 Jarosław 2.

III. Remisy ogółem:
1. Motor Lublin, Soła Oświęcim, Spartakus Daleszyce, JKS 1909 Jarosław 2
5. Chełmianka Chełm, Wisła Sandomierz 3,
7. KSZO 1929 Ostrowiec  Świętokrzyski, Unia Tarnów, Karpaty Krosno,
10. Wiślanie Jaśkowice, Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska, Orlęta Radzyń Podlaski, Podhale Nowy Targ 5,
15. Stal Rzeszów, MKS Trzebinia / Siersza  6,
17. Podlasie Biała Podlaska 7,
18. Avia Świdnik 8.

IV. Porażki ogółem:
1. Wiślanie Jaśkowice, Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska, Stal Rzeszów 3
5. Motor Lublin, Chełmianka Chełm, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski,
8. Orlęta Radzyń Podlaski 5,
9. Soła Oświęcim, Podhale Nowy Targ 6,
11. MKS Trzebinia Siersza, Podlasie Biała Podlaska, Avia Świdnik 7,
14. Wisła Sandomierz, Unia Tarnów 9,
16. Karpaty Krosno 10,
17. Spartakus Daleszyce 11,
18. JKS 1909 Jarosław 13.

V. Bramki strzelone ogółem:
1. Motor Lublin 38,
2. Wiślanie Jaśkowice 32,
3. Soła Oświęcim 29,
4. Wólczanka Wólka Pełkińska 26,
5. Chełmianka Chełm, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Stal Rzeszów, Orlęta Radzyń Podlaski, Podhale Nowy Targ 25,
10. Resovia Rzeszów 24,
11. Spartakus Daleszyce, JKS 1909 Jarosław 21,
13. MKS Trzebinia / Siersza, Unia Tarnów, Avia Świdnik 20,
16. Podlasie Biała Podlaska 19,
17. Wisła Sandomierz, Karpaty Krosno 16.

VI.  Bramki stracone ogółem:
1. Chełmianka Chełm, Resovia Rzeszów 12,
3. Motor Lublin 14,
4. Stal Rzeszów 15,
5. Wólczanka Wólka Pełkińska 16,
6. Wiślanie Jaśkowice, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  18,
8. Orlęta Radzyń Podlaski 22,
9. Soła Oświęcim, MKS Trzebinia / Siersza, Wisła Sandomierz 23,
12. Podhale Nowy Targ 25,
13. Podlasie Biała Podlaska 27,
14. Avia Świdnik 28,
15. Unia Tarnów 31,
16. Karpaty Krosno 36,
17. Spartakus Daleszyce 37,
18. JKS 1909 Jarosław 47.

VII. Punkty u siebie:
1. Motor Lublin 22,
2.Wiślanie Jaśkowice, Stal Rzeszów 18,
4. Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska, Orlęta Radzyń Podlaski 17,
7. Chełmianka Chełm, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16,
9. MKS Trzebinia / Siersza 15,
10. Unia Tarnów 13,
11. Podhale Nowy Targ 12,
12. Soła Oświęcim, Podlasie Biała Podlaska 11,
14. Wisła Sandomierz, Avia Świdnik, Karpaty Krosno, 10,
17. Spartakus Daleszyce 9
18. JKS 1909 Jarosław

VIII. Zwycięstwa u siebie:
1. Motor Lublin 7,
2. Chełmianka Chełm, Wiślanie Jaśkowice, Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska, Stal Rzeszów, Orlęta Radzyń Podlaski 5,
8. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, MKS Trzebinia / Siersza, Unia Tarnów 4,
11. Soła Oświęcim, Podhale Nowy Targ, Wisła Sandomierz, Spartakus Daleszyce, Karpaty Krosno 3,
16. Podlasie Biała Podlaska, Avia Świdnik, Karpaty Krosno 2.

IX. Remisy u siebie:
1. Spartakus Daleszyce 0,
2. Motor Lublin, Chełmianka Chełm, Wisła Sandomierz, Unia Tarnów, Karpaty Krosno 1,
7.  Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska, Soła Oświęcim,  Orlęta Radzyń Podlaski, JKS 1909 Jarosław 2,
12. Wiślanie Jaśkowice, KSZO 1929 Ostrowiec  Świętokrzyski, Stal Rzeszów, Podhale Nowy Targ, MKS Trzebinia / Siersza  3,
17. Avia Świdnik 4,
18. Podlasie Biała Podlaska 5.

X. Porażki u siebie:
1. Motor Lublin, Stal Rzeszów 0,
3. Wiślanie Jaśkowice, MKS Trzebinia / Siersza, Podlasie Biała Podlaska 1,
6. Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska, Orlęta Radzyń Podlaski 2,
9. Chełmianka Chełm, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Soła Oświęcim, Podhale Nowy Targ, Unia Tarnów, Avia Świdnik 3,
15. Wisła Sandomierz, Karpaty Krosno, JKS 1909 Jarosław 4,
18. Spartakus Daleszyce 5.

XI. Bramki zdobyte u siebie:
1. Motor Lublin 24,
2. Wiślanie Jaśkowice 19,
3. Soła Oświęcim, Orlęta Radzyń Podlaski 17,
5. Stal Rzeszów, Avia Świdnik 15,
7. MKS Trzebinia / Siersza, Unia Tarnów 14,
9. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Podhale Nowy Targ, JKS 1909 Jarosław 13,
12. Chełmianka Chełm, Resovia Rzeszów, Karpaty Krosno 12,
15. Wólczanka Wólka Pełkińska 11,
16. Podlasie Biała Podlaska, Spartakus Daleszyce 9,
18. Wisła Sandomierz 6.

XII. Bramki stracone u siebie:
1. Motor Lublin 2,
2. Stal Rzeszów 4,
3. Resovia Rzeszów, Wisła Sandomierz, MKS Trzebinia / Siersza 6,
6.  Podlasie Biała Podlaska 7,
7. Chełmianka Chełm, Wiślanie Jaśkowice, Wólczanka Wólka Pełkińska 8,
10. Orlęta Radzyń Podlaski 10,
11. KSZO 1929 Ostrowiec  Świętokrzyski 11,
12. Soła Oświęcim 13,
13. Podhale Nowy Targ, Unia Tarnów 14,
15. Spartakus Daleszyce 15,
16. Karpaty Krosno 16,
17. Avia Świdnik, JKS 1909 Jarosław 17.

XIII. Punkty na wyjeździe:
1. Soła Oświęcim 18,
2.Chełmkianka Chełm 17,
3.KSZO 1929 Ostrowiec  Świętokrzyski 16,
4. Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska 15,
6. Wiślanie Jaśkowice 14,
7. Motor Lublin 13,
8. Stal Rzeszów 12,
9. Podhale Nowy Targ 11,
10. Orlęta Radzyń Podlaski 9,
11. Wisła Sandomierz 8,
12. Podlasie Biała Podlaska, Spartakus Daleszyce 5,
14. Avia Świdnik 4,
15. MKS Trzebinia / Siersza, Unia Tarnów, Karpaty Krosno
18. JKS Jarosław 1909 Jarosław 0.

XIV. Zwycięstwa na wyjeździe:
1. Soła Oświęcim 6,
2. Chełmianka Chełm, KSZO 1929 Ostrowiec  Świętokrzyski  5,
4. Wiślanie Jaśkowice, Resovia Rzeszów, Motor Lublin, Wólczanka Wólka Pełkińska  4,
8. Stal Rzeszów, Podhale Nowy Targ 3,
10. Orlęta Radzyń Podlaski, Wisła Sandomierz 2,
12. Podlasie Biała Podlaska, Spartakus Daleszyce 1,
14. MKS Trzebinia / Siersza, Unia Tarnów, Avia Świdnik, Karpaty Krosno, JKS 1909 Jarosław 0.

XV. Remisy na wyjeździe:
1. Soła Oświęcim, JKS 1909 Jarosław 0,
3. Motor Lublin, KSZO 1929 Ostrowiec  Świętokrzyski 1,
5. Chełmianka Chełm, Wiślanie Jaśkowice, Podhale Nowy Targ, Wisła Sandomierz, Podlasie Biała Podlaska, Spartakus Daleszyce 2,
11. Resovia Rzeszów, Wólczanka Wółka Pełkińska, Stal Rzeszów, Orlęta Radzyń Podlaski, MKS Trzebinia / Siersza, Unia Tarnów, Karpaty Krosno 3,
18. Avia Świdnik 4.

XVI. Porażki na wyjeździe:
1. Chełmianka Chełm, Resovia Rzeszów, Wólczanka Wólka Pełkińska, KSZO 1929 Ostrowiec  Świętokrzyski  1,
5. Wiślanie Jaśkowice 2,
6. Stal Rzeszów, Soła Oświęcim, Orlęta Radzyń Podlaski, Podhale Nowy Targ 3,
10. Avia Świdnik, Motor Lublin 4,
12. Wisła Sandomierz 5,
13. MKS Trzebinia / Siersza, Unia Tarnów, Podlasie Biała Podlaska, Spartakus Daleszyce, Karpaty Krosno 6,
18. JKS 1909 Jarosław 9.

XVII. Bramki strzelone na wyjeździe:
1. Wólczanka Wólka Pełkińska 15,
2. Motor Lublin 14,
3. Chełmianka Chełm, Wiślanie Jaśkowice 13,
5. Resovia Rzeszów, KSZO 1929 Ostrowiec  Świętokrzyski, Soła Oświęcim, Podhale Nowy Targ, Spartakus Daleszyce 12,
10. Stal Rzeszów, Wisła Sandomierz, Podlasie Biała Podlaska 10,
13. Orlęta Radzyń Podlaski, JKS 1909 Jarosław 9,
15. MKS Trzebinia / Siersza, Unia Tarnów 6,
17. Avia Świdnik 5,
18. Karpaty Krosno 4.

XVII. Bramki stracone na wyjeździe
1. Chełmianka Chełm 4,
2. Resovia Rzeszów 6,
3. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  7,
4. Wólczanka Wólka Pełkińska 8,
5. Wiślanie Jaśkowice, Soła Oświęcim 10,
7. Stal Rzeszów, Podhale Nowy Targ, Avia Świdnik  11,
10. Orlęta Radzyń Podlaski 12,
11. MKS Trzebinia / Siersza, Unia Tarnów, Wisła Sandomierz  17,
14. Podlasie Biała Podlaska, Karpaty Krosno 20,
16. Spartakus Daleszyce 22,
18. JKS 1909 Jarosław 30. 


Brak poprzedniego lub ostatniego meczu.

Nowości

Mikołajki w Sole Oświęcim
Galeria: Soła - Wiślanie (1:2)
Galeria: Soła - Sandecja (2:2) (MLJS)

Wspierają nas