Juniorzy młodsi walczą z kontuzjami

Data publikacji: 2018-09-03 [18:33]

Zespół Pawła Kaima po czterech kolejkach zgromadził 4 punkty co z kolei daje drużynie czwartą lokatę w tabeli MLJM. Ostatni mecz z Pcimianką Pcim solarze przegrali 1:4.

Jak przyznaje trener „ był to mecz, którego obawialiśmy się bardzo. Pcimianka to główny kandydat do awansu. Staram się motywować chłopaków, by nie skupiali się na sile przeciwnika. Kluczowym elementem  jest fakt czy mamy kontuzje.

 Przed meczem z Podhalem Nowym Targ, który zremisowaliśmy 1:1 wypadł ze składu bramkarz, który musiał wyjechać z pierwszym zespołem. Drugiego zawodnika uraz palca wyeliminował z gry, natomiast tuż przed wyjazdem jeden z piłkarzy  rozchorował się i znowu mieliśmy do dyspozycji bardzo wąską kadrę. Jechaliśmy z duszą na ramieniu, tym bardziej że kadra przeciwnika to dość duża grupa zawodników. Ale z przebiegu gry byliśmy lepszym zespołem co nas bardzo cieszy”

Biorąc pod uwagę liczbę piłkarzy jest to całkiem dobry wynik – podkreśla szkoleniowiec.

Natomiast odnosząc się do tego co prezentują chłopcy na boisku uważam jest to powyżej określenia „dobrze”. I nie jest to tylko moje zdanie. Mamy bardzo dobrą opinię co potwierdzają trenerzy innych zespołów. Chwalą nas, że mamy pomysł na grę, że jest widoczny progres.  Jeszcze raz podkreślę – ewentualne kontuzje  będą naszym największym problemem.”

Przedstawiamy pierwsze cztery kolejiki juniorów młodszych:

Soła Oświęcim - Dalin Myslenice - przełożony na 3.10.2018

Soła Oświęcim Sandecja II Nowy Sącz: 1:2

Soła Oświęcim - Unia Tarnów: 5:1

NKP Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim: 1:1

Soła Oświęcim - Pcimianka Pcim: 1:4

Kolejny pojedynek ligowy juniorów Soły to wyjazdowy  mecz z Canpack Okocimski Brzesko, który odbędzie się w najbliższy weekend , 8 września o godz. 10.00.

 


Brak poprzedniego lub ostatniego meczu.

Nowości

Galeria: Soła - Hutnik (1:4)
Galeria: Soła - Spartakus (1:0)
Galeria: Soła - Podhale (2:1) (MLJM)