Młodziki punktują kolejne spotkanie, trampkarze z kolejną porażką

Data publikacji: 2019-04-23 [21:41]

W ostatniej kolejce ligowych spotkań drużyna trampkarzy po raz kolejny schodziła z boiska bez punktów, natomiast ekipa Daniela Adamczyka pnie się w górę tabeli.

W sobotę zespół Krzysztofa Zarzyckiego musiał pogodzić się po raz szósty w tej rundzie z utratą punktów. Na własnym obiekcie solarze gościli sąsiada z tabeli drużynę  Raba Dobczyce, która wywiozła z Oświęcimia trzy punkty pokonując gospodarzy 2:5.

Gole dla biało czerwonych zdobyli Tristan Kołodziejczyk oraz Sebastian Chrobot. Nie zmienia to jednak sytuacji biało czerwonych w tabeli 2 ligi MLT, w której oświęcimianie wciąż pozostają bez punktów notując ostatnią lokatę. Niestety strata pięciu bramek w starciu z Rabą sprawiła, iż trampkarze pozostaja drużyną, która ma aktualnie na koncie najwięcej bo  24 gole stracone przy 8 cenych trafieniach(najminiej na tle pozostałych zespołów).

O większym  "powodzeniu" w ligowych zmaganiach może natomiast pochwalić się zespół Daniela Adamczyka, który w trzech spotkaniach dwukrotnie zbierał komplet punktów. W ostatnim meczu młodziki  wygrali z MKS Trzebinia 3:0 i pewnie utrzymuja się na piątym miejscu w tabeli. Choć oświęcimianie zapewnili sobie zwycięstwo juz w pierwszej części meczu z Rabą (hattricka ustrzelił Jakub Latanik) trener Daniel Adamczyk przestrzega przed zbyt wczesnym optymizmem w kolejnych meczach:

"Te spotkania, które rozgrywaliśmy do tej pory to były mecze z teoretycznie słabszymi rywalami - przynajmniej tak wynika z tabeli. W drugiej połowie wpuściłem na boisko wszystkich zawodników, bo uważam że wszyscy zasługują na to by pograć. Być może stąd tak niewielkie prowadzenie jak na rywala tej klasy. Jestem ogólnie zadowoly z przebiegu spotkania, chłopcy długo utrzymywali się przy piłce i mogę tylko pozytywnie wypowiadać się w temacie spotkania. Jednak pamiętajmy, że wszystko co lepsze - mam na myśli ligowych przeciwników - jeszcze przed nami. Kolejni rywale to juz troszke "wyższa półka" więc zobaczymy jak sie to potoczy"


Brak poprzedniego lub ostatniego meczu.

Nowości

Galeria: 100-lecie Soły Oświęcim
Galeria: Soła - Czarni (2:0)
Galeria: Soła - Dąb (2:6) (MLJM)