Ostatni sprawdzian przed ligą

Data publikacji: 2017-02-27 [18:51]

Nie był to najwyższych lotów mecz w wykonaniu solarzy. Na tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej zremisowali oni z niżej notowanym rywalem 1:1. Już w 13 minucie zawodnik Ruchu doszedł do pozycji strzeleckiej i huknął z okolic 25 metra zaskakując broniącego od początku Adriana Czaplaka. Soła dłużej utrzymywała się przy piłce ale to "Cidry" stwarzali groźniejsze sytuacje bramkowe. Dopiero w 76 minucie faulowany w obrębie "szesnastki" był Jakub Snadny a pewnym egzekutorem był Dawid Dynarek. Na Przeczną liga wraca w najbliższą sobotę. Wtedy to biało-czerwoni podejmą o godzinie 11.00 zespół Motoru Lublin.