Pełna mobilizacja w ekipie Młodzików Soły

Data publikacji: 2018-10-10 [19:55]

Zespół młodzików pod okiem Daniela Adamczyka październikowe zmagania ligowe rozpoczął od zwycięstwa z Zatorzanką Zator, wygrywając  spotkanie 6:3. Bramki w meczu zdobyli Bartłomiej Ściera, Bartosz Macheta oraz Jakub Latanik, który dołączył do zespołu wraz z Gabrielem Bibrzyckim.

W ostatnim spotkaniu ligowym biało czerwoni ulegli natomiast  wiceliderom tabeli UKS KS Chełmek 0:1. Pomimo pierwszej porażki w tym sezonie ekipa z Oświęcimia utrzymuje się na szóstym miejscu. Nie jest to jednak ostateczna klasyfikacja po siedmiu kolejkach, gdyż do rozegrania oświęcimianom pozostał jeszcze jeden mecz zaległy z Solavia Grojec, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

 W przypadku wygranej zespół Soły może wówczas „wskoczyć  do  pierwszej trójki”  II ligi  okręgowej młodzików co byłoby sporym osiągnięciem biorąc pod uwagę fakt,  iż zespół młodzików to mocno odmłodzona drużyna – przyznaje trener Adamczyk – „Chłopaki dobrze sobie radzą. Trenują systematycznie co przekłada się na wyniki. Najważniejsze dla mnie jest to, iż wykazują wielką chęć pracy na boisku co jest mobilizujące dla całej drużyny.”


2018-10-28 [15:00] Następny mecz
vs
Podlasie Biała Podlaska
 
Soła Oświęcim
00
00
00
00
dni
godziny
minuty
sekundy
2018-10-20 [15:00] Poprzedni mecz
vs
Soła Oświęcim
 
Spartakus Aureus Daleszyce
1
:
0

Nowości

Galeria: Soła - Spartakus (1:0)
Galeria: Soła - Podhale (2:1) (MLJM)
Galeria: Soła - Siersza (1:2) (Trampkarz...