Pełna mobilizacja w ekipie Młodzików Soły

Data publikacji: 2018-10-10 [19:55]

Zespół młodzików pod okiem Daniela Adamczyka październikowe zmagania ligowe rozpoczął od zwycięstwa z Zatorzanką Zator, wygrywając  spotkanie 6:3. Bramki w meczu zdobyli Bartłomiej Ściera, Bartosz Macheta oraz Jakub Latanik, który dołączył do zespołu wraz z Gabrielem Bibrzyckim.

W ostatnim spotkaniu ligowym biało czerwoni ulegli natomiast  wiceliderom tabeli UKS KS Chełmek 0:1. Pomimo pierwszej porażki w tym sezonie ekipa z Oświęcimia utrzymuje się na szóstym miejscu. Nie jest to jednak ostateczna klasyfikacja po siedmiu kolejkach, gdyż do rozegrania oświęcimianom pozostał jeszcze jeden mecz zaległy z Solavia Grojec, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

 W przypadku wygranej zespół Soły może wówczas „wskoczyć  do  pierwszej trójki”  II ligi  okręgowej młodzików co byłoby sporym osiągnięciem biorąc pod uwagę fakt,  iż zespół młodzików to mocno odmłodzona drużyna – przyznaje trener Adamczyk – „Chłopaki dobrze sobie radzą. Trenują systematycznie co przekłada się na wyniki. Najważniejsze dla mnie jest to, iż wykazują wielką chęć pracy na boisku co jest mobilizujące dla całej drużyny.”


Brak poprzedniego lub ostatniego meczu.

Nowości

Galeria: Soła - Unia (74 Rocznica Wyzwol...
Galeria: Soła - Hutnik (1:4)
Galeria: Soła - Spartakus (1:0)