Pierwszy wiosenny punkt

Data publikacji: 2018-04-01 [22:19]

Soła Oświęcim punktuje w Radzyniu Podlaskim! Choć po golu do szatni podopieczni Tomasza Świderskiego długo przegrywali, nie stracili wiary i na siedem minut przed końcem meczu wyrównali wynik spotkania. Gola głową na wagę punktu strzelił Radosław Syguła, który na boisku pojawił się... minutę wcześniej! Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - KS Soła Oświęcim 1:1. Dziękujemy za walkę do końca!

Orlęta Radzyń Podlaski - Soła Oświęcim 1:1 (1:0)
45'Szymon Stanisławski - 83' Radosław Syguła

Orlęta Radzyń Podlaski: Robert Nowacki, Adrian Zarzecki, Patryk Szymala, Bartosz Ciborowski, Arkadiusz Kot, Cezary Demianiuk (80' Michał Panufnik), Karol Kalita, Karol Rycaj (71' Maksymilian Brzosko), Rafał Kiczuk, Piotr Krawczyk, Szymon Stanisławski

Soła Oświęcim: Kacper Mioduszewski - Arkadiusz Chlebowski, Jakub Tracz, Patryk Skrzypniak (82' Radosław Syguła), Mateusz Duda (52' Mateusz Stankiewicz), Paweł Rogala (58' Mikołaj Kukiełka), Mateusz Pańkowski, Dominik Gaudyn (66' Piotr Fortuna), Bartosz Szcząber, Eryk Ceglarz (90' Dawid Ochman), Jakub Ptak

Żółte kartki: Piotr Krawczyk - Patryk Skrzypniak, Jakub Tracz
Czerona kartka: 90' Mateusz Pańkowski (druga żółta)

2018-04-25 [16:00] Następny mecz