Przerwa w rozgrywkach

Data publikacji: 2017-07-03 [17:35]

Na 6 pozycji zakończyli rozgrywki podopieczni Sebastiana Stemplewskiego rozgrywki III ligi w sezonie 2016/17. Wśród drużyn ze "starej" III ligi uplasowali się na 3 miejscu za Garbarnią i KSZO czyli podobnie jak w poprzednim sezonie. Awans do II ligi uzyskała wspomniana Garbarnia Kraków która rzutem na taśmę wyprzedziła rewelacyjny wiosną Motor Lublin.

Od 19 czerwca solarze przebywają na urlopach, a treningi wznowią w środę 5 lipca. Trzy dni później zaplanowany jest już pierwszy mecz towarzyski z drużyną Śląska Świętochłowice, który zostanie rozegrany na bocznym boisku MOSiR Oświęcim o godzinie 11.00. Poznaliśmy już wstępny terminarz III ligi na sezon 2017/18 którą prowadził będzie Podkarpacki ZPN. Biało-czerwoni w pierwszych trzech kolejkach trafili na beniaminków. Pierwszy to wyjazd do Sandomierza na mecz przeciwko Wiśle. We wtorek 15 sierpnia zagrają na własnym stadionie przeciwko Chełmiance Chełm by w kolejnym spotkaniu wyjazdowym zagrać przeciwko Wólczance Wólka Pełkińska. Wstępny terminarz można zobaczyć tutaj

W nowym sezonie nie zobaczymy w biało-czerwonych barwach Dawida Piekielnego, Konrada Furtaka oraz Marcina Kopra. Dziękujemy im i życzymy powodzenia w dalszej karierze.


Brak poprzedniego lub ostatniego meczu.

Nowości

Galeria: Soła - Karol (7:1) (Młodziki)
Galeria: Soła - Fablok (0:1) (Trampkarze...
Galeria: Soła - Wisła (1:1)