Spotkanie z sąsiadem

Data publikacji: 2018-03-30 [11:21]

Pierwsze koty za płoty. Drużyna Soły zaliczyła nie najlepszą inaugurację zmagań ligowych, ale już jutro piłkarze z Oświęcimia wrócą na murawę poszukać punktów w Radzyniu Podlaskim. Mecz z Orlętami będzie pojedynkiem sąsiadów z ligowej tabeli

Obydwa zespoły uzbierały do tej pory po 29 punktów. Bezpośredni mecz w Małopolsce zakończył się wynikiem 1:1. Gospodarze jutrzejszego spotkania mogą się pochwalić jedynie korzystniejszym bilansem straconych goli. Golkiper z Radzynia Podlaskiego musiał wyciągać piłkę z siatki 22-krotnie, a więc o pięć razy mniej niż jego „vis a vis” z Oświęcimia. W ofensywie drużyny mają identyczny wynik – po 29 goli strzelonych.

Drużyna Orląt, podobnie jak Soła, rozgrywki ligowe rozpoczęła przed tygodniem. Pierwsze dwa zaplanowane spotkania w Jarosławiu i ze Spartakusem „u siebie” nie odbyły się ze względu na złe warunku pogodowe. Piłkarze z Radzynia Podlaskiego rywalizowali w ubiegłą sobotę w niedalekiej Trzebini i osiągnęli podobny rezultat jak w spotkaniu Wólczanka – Soła. Z tym, że to Orlęta byli autorami aż czterech trafień.

Piłkarze Soły mają do przejechania ponad 350 kilometrów, jednak do meczu przystąpią w pełni wypoczęci, ponieważ autokar z zawodnikami wyjeżdża do Radzynia Podlaskiego już dziś. Powrót zaplanowany jest od razu po meczu.


2018-09-22 [16:00] Następny mecz
vs
Wiślanie
 
Soła Oświęcim
00
00
00
00
dni
godziny
minuty
sekundy
2018-09-15 [16:00] Poprzedni mecz
vs
Soła Oświęcim
 
Wólczanka Wólka Pełkińska
0
:
1

Nowości

Galeria: Turniej Orlika (Żaki)
Galeria: Soła - D&R Unia (2:2) (Młodziki...
Galeria: Soła - Chełmianka (1:1)