Spotkanie z sąsiadem

Data publikacji: 2018-03-30 [11:21]

Pierwsze koty za płoty. Drużyna Soły zaliczyła nie najlepszą inaugurację zmagań ligowych, ale już jutro piłkarze z Oświęcimia wrócą na murawę poszukać punktów w Radzyniu Podlaskim. Mecz z Orlętami będzie pojedynkiem sąsiadów z ligowej tabeli

Obydwa zespoły uzbierały do tej pory po 29 punktów. Bezpośredni mecz w Małopolsce zakończył się wynikiem 1:1. Gospodarze jutrzejszego spotkania mogą się pochwalić jedynie korzystniejszym bilansem straconych goli. Golkiper z Radzynia Podlaskiego musiał wyciągać piłkę z siatki 22-krotnie, a więc o pięć razy mniej niż jego „vis a vis” z Oświęcimia. W ofensywie drużyny mają identyczny wynik – po 29 goli strzelonych.

Drużyna Orląt, podobnie jak Soła, rozgrywki ligowe rozpoczęła przed tygodniem. Pierwsze dwa zaplanowane spotkania w Jarosławiu i ze Spartakusem „u siebie” nie odbyły się ze względu na złe warunku pogodowe. Piłkarze z Radzynia Podlaskiego rywalizowali w ubiegłą sobotę w niedalekiej Trzebini i osiągnęli podobny rezultat jak w spotkaniu Wólczanka – Soła. Z tym, że to Orlęta byli autorami aż czterech trafień.

Piłkarze Soły mają do przejechania ponad 350 kilometrów, jednak do meczu przystąpią w pełni wypoczęci, ponieważ autokar z zawodnikami wyjeżdża do Radzynia Podlaskiego już dziś. Powrót zaplanowany jest od razu po meczu.


Brak poprzedniego lub ostatniego meczu.

Nowości

Galeria: Soła - Hutnik (1:4)
Galeria: Soła - Spartakus (1:0)
Galeria: Soła - Podhale (2:1) (MLJM)