Terminarz rozgrywek w III lidze, gr IV - runda jesienna

Data publikacji: 2018-07-28 [14:17]

 

Przedstawiamy terminarz rozgrywek w III lidze gr. IV na sezon 2018 / 2019. Rozpiska dotyczy rundy jesiennej.

 

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wisła Puławy

-

Wisła Sandomierz

11 sierpnia, 17:00

Czarni Połaniec

-

Podlasie Biała Podlaska

11 sierpnia, 17:00

Hutnik Kraków

-

Spartakus Daleszyce

11 sierpnia, 17:00

Sokół Sieniawa

-

Soła Oświęcim

12 sierpnia, 17:00

Stal Kraśnik

-

Avia Świdnik

11 sierpnia, 17:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

-

Wiślanie Jaśkowice

11 sierpnia, 17:00

Stal Rzeszów

-

Wólczanka Wólka Pełkińska

11 sierpnia, 17:00

Chełmianka Chełm

-

Podhale Nowy Targ

11 sierpnia, 17:30

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Motor Lublin

11 sierpnia, 17:00

 

 Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wisła Sandomierz

-

Podhale Nowy Targ

15 sierpnia, 17:00

Wólczanka Wólka Pełkińska

-

Chełmianka Chełm

15 sierpnia, 17:00

Wiślanie Jaśkowice

-

Stal Rzeszów

15 sierpnia, 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

-

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

15 sierpnia, 17:00

Avia Świdnik

-

Motor Lublin

15 sierpnia, 17:00

Soła Oświęcim

-

Stal Kraśnik

15 sierpnia, 12:00

Spartakus Daleszyce

-

Sokół Sieniawa

15 sierpnia, 17:00

Podlasie Biała Podlaska

-

Hutnik Kraków

 

Wisła Puławy

-

Czarni Połaniec

15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Czarni Połaniec

-

Wisła Sandomierz

19 sierpnia, 17:00

Hutnik Kraków

-

Wisła Puławy

19 sierpnia, 17:00

Sokół Sieniawa

-

Podlasie Biała Podlaska

19 sierpnia, 17:00

Stal Kraśnik

-

Spartakus Daleszyce

19 sierpnia, 17:00

Motor Lublin

-

Soła Oświęcim

18 sierpnia, 19:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

-

Avia Świdnik

19 sierpnia, 17:00

Stal Rzeszów

-

Orlęta Radzyń Podlaski

19 sierpnia, 17:00

Chełmianka Chełm

-

Wiślanie Jaśkowice

19 sierpnia, 15:30

Podhale Nowy Targ

-

Wólczanka Wólka Pełkińska

18 sierpnia, 17:00

 Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Wisła Sandomierz

-

Wólczanka Wólka Pełkińska

25 sierpnia, 16:00

Wiślanie Jaśkowice

-

Podhale Nowy Targ

25 sierpnia, 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Chełmianka Chełm

25 sierpnia, 17:00

Avia Świdnik

-

Stal Rzeszów

 

Soła Oświęcim

-

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

25 sierpnia, 17:00

Spartakus Daleszyce

-

Motor Lublin

26 sierpnia, 17:00

Podlasie Biała Podlaska

-

Stal Kraśnik

25 sierpnia, 17:00

Wisła Puławy

-

Sokół Sieniawa

25 sierpnia, 17:00

Czarni Połaniec

-

Hutnik Kraków

26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Hutnik Kraków

-

Wisła Sandomierz

29 sierpnia, 17:00

Sokół Sieniawa

-

Czarni Połaniec

29 sierpnia, 17:00

Stal Kraśnik

-

Wisła Puławy

29 sierpnia, 17:00

Motor Lublin

-

Podlasie Biała Podlaska

29 sierpnia, 19:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

-

Spartakus Daleszyce

29 sierpnia, 17:00

Stal Rzeszów

-

Soła Oświęcim

29 sierpnia, 17:00

Chełmianka Chełm

-

Avia Świdnik

29 sierpnia, 17:30

Podhale Nowy Targ

-

Orlęta Radzyń Podlaski

29 sierpnia, 17:00

Wólczanka Wólka Pełkińska

-

Wiślanie Jaśkowice

29 sierpnia, 17:00

 Kolejka 6 - 1-2 września

Wisła Sandomierz

-

Wiślanie Jaśkowice

2 września, 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Wólczanka Wólka Pełkińska

1 września, 17:00

Avia Świdnik

-

Podhale Nowy Targ

1 września, 13:00

Soła Oświęcim

-

Chełmianka Chełm

1 września, 17:00

Spartakus Daleszyce

-

Stal Rzeszów

1 września, 16:00

Podlasie Biała Podlaska

-

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

1 września, 16:00

Wisła Puławy

-

Motor Lublin

2 września, 17:00

Czarni Połaniec

-

Stal Kraśnik

1 września, 17:00

Hutnik Kraków

-

Sokół Sieniawa

1 września, 17:00

 Kolejka 7 - 8-9 września

Sokół Sieniawa

-

Wisła Sandomierz

9 września, 16:00

Stal Kraśnik

-

Hutnik Kraków

9 września, 16:00

Motor Lublin

-

Czarni Połaniec

8 września, 19:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

-

Wisła Puławy

8 września, 16:00

Stal Rzeszów

-

Podlasie Biała Podlaska

8 września, 16:00

Chełmianka Chełm

-

Spartakus Daleszyce

9 września, 15:30

Podhale Nowy Targ

-

Soła Oświęcim

8 września, 16:00

Wólczanka Wólka Pełkińska

-

Avia Świdnik

8 września, 16:00

Wiślanie Jaśkowice

-

Orlęta Radzyń Podlaski

8 września, 13:00

 Kolejka 8 - 15-16 września

Wisła Sandomierz

-

Orlęta Radzyń Podlaski

16 września, 16:00

Avia Świdnik

-

Wiślanie Jaśkowice

15 września, 13:00

Soła Oświęcim

-

Wólczanka Wólka Pełkińska

15 września, 16:00

Spartakus Daleszyce

-

Podhale Nowy Targ

15 września, 16:00

Podlasie Biała Podlaska

-

Chełmianka Chełm

15 września, 16:00

Wisła Puławy

-

Stal Rzeszów

15 września, 16:00

Czarni Połaniec

-

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

15 września, 16:00

Hutnik Kraków

-

Motor Lublin

15 września, 16:00

Sokół Sieniawa

-

Stal Kraśnik

16 września, 16:00

 Kolejka 9 - 22-23 września

Stal Kraśnik

-

Wisła Sandomierz

23 września, 16:00

Motor Lublin

-

Sokół Sieniawa

22 września, 18:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

-

Hutnik Kraków

22 września, 19:29

Stal Rzeszów

-

Czarni Połaniec

22 września, 16:00

Chełmianka Chełm

-

Wisła Puławy

23 września, 15:30

Podhale Nowy Targ

-

Podlasie Biała Podlaska

22 września, 15:00

Wólczanka Wólka Pełkińska

-

Spartakus Daleszyce

22 września, 16:00

Wiślanie Jaśkowice

-

Soła Oświęcim

22 września, 16:00

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Avia Świdnik

22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Wisła Sandomierz

-

Avia Świdnik

30 września, 15:00

Soła Oświęcim

-

Orlęta Radzyń Podlaski

29 września, 12:00

Spartakus Daleszyce

-

Wiślanie Jaśkowice

29 września, 16:00

Podlasie Biała Podlaska

-

Wólczanka Wólka Pełkińska

29 września, 15:00

Wisła Puławy

-

Podhale Nowy Targ

29 września, 16:00

Czarni Połaniec

-

Chełmianka Chełm

30 września, 16:00

Hutnik Kraków

-

Stal Rzeszów

29 września, 16:00

Sokół Sieniawa

-

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

30 września, 16:00

Stal Kraśnik

-

Motor Lublin

30 września, 16:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Motor Lublin

-

Wisła Sandomierz

6 października, 18:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

-

Stal Kraśnik

6 października, 15:00

Stal Rzeszów

-

Sokół Sieniawa

6 października, 16:00

Chełmianka Chełm

-

Hutnik Kraków

7 października, 15:30

Podhale Nowy Targ

-

Czarni Połaniec

6 października, 15:00

Wólczanka Wólka Pełkińska

-

Wisła Puławy

6 października, 15:00

Wiślanie Jaśkowice

-

Podlasie Biała Podlaska

6 października, 13:00

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Spartakus Daleszyce

6 października, 15:00

Avia Świdnik

-

Soła Oświęcim

6 października, 13:00

 Kolejka 12 - 13-14 października

Wisła Sandomierz

-

Soła Oświęcim

14 października, 15:00

Spartakus Daleszyce

-

Avia Świdnik

13 października, 15:00

Podlasie Biała Podlaska

-

Orlęta Radzyń Podlaski

13 października, 15:00

Wisła Puławy

-

Wiślanie Jaśkowice

 

Czarni Połaniec

-

Wólczanka Wólka Pełkińska

13 października, 15:00

Hutnik Kraków

-

Podhale Nowy Targ

14 października, 15:00

Sokół Sieniawa

-

Chełmianka Chełm

14 października, 15:00

Stal Kraśnik

-

Stal Rzeszów

14 października, 15:00

Motor Lublin

-

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

13 października, 17:00

Kolejka 13 - 20-21 października

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

-

Wisła Sandomierz

20 października, 19:29

Stal Rzeszów

-

Motor Lublin

20 października, 15:00

Chełmianka Chełm

-

Stal Kraśnik

20 października, 15:30

Podhale Nowy Targ

-

Sokół Sieniawa

20 października, 14:00

Wólczanka Wólka Pełkińska

-

Hutnik Kraków

20 października, 14:00

Wiślanie Jaśkowice

-

Czarni Połaniec

20 października, 15:00

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Wisła Puławy

20 października, 15:00

Avia Świdnik

-

Podlasie Biała Podlaska

20 października, 15:00

Soła Oświęcim

-

Spartakus Daleszyce

20 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Wisła Sandomierz

-

Spartakus Daleszyce

28 października, 14:00

Podlasie Biała Podlaska

-

Soła Oświęcim

 

Wisła Puławy

-

Avia Świdnik

 

Czarni Połaniec

-

Orlęta Radzyń Podlaski

28 października, 14:00

Hutnik Kraków

-

Wiślanie Jaśkowice

28 października, 15:00

Sokół Sieniawa

-

Wólczanka Wólka Pełkińska

28 października, 15:00

Stal Kraśnik

-

Podhale Nowy Targ

28 października, 14:00

Motor Lublin

-

Chełmianka Chełm

27 października, 17:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

-

Stal Rzeszów

27 października, 19:29

 Kolejka 15 - 3-4 listopada

Stal Rzeszów

-

Wisła Sandomierz

3 listopada, 14:00

Chełmianka Chełm

-

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

4 listopada, 14:00

Podhale Nowy Targ

-

Motor Lublin

3 listopada, 13:00

Wólczanka Wólka Pełkińska

-

Stal Kraśnik

3 listopada, 13:00

Wiślanie Jaśkowice

-

Sokół Sieniawa

3 listopada, 14:00

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Hutnik Kraków

3 listopada, 11:00

Avia Świdnik

-

Czarni Połaniec

3 listopada, 14:00

Soła Oświęcim

-

Wisła Puławy

3 listopada, 14:00

Spartakus Daleszyce

-

Podlasie Biała Podlaska

3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Wisła Sandomierz

-

Podlasie Biała Podlaska

11 listopada, 13:00

Wisła Puławy

-

Spartakus Daleszyce

 

Czarni Połaniec

-

Soła Oświęcim

10 listopada, 13:00

Hutnik Kraków

-

Avia Świdnik

11 listopada, 13:00

Sokół Sieniawa

-

Orlęta Radzyń Podlaski

 

Stal Kraśnik

-

Wiślanie Jaśkowice

11 listopada, 13:00

Motor Lublin

-

Wólczanka Wólka Pełkińska

11 listopada, 17:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

-

Podhale Nowy Targ

10 listopada, 13:00

Stal Rzeszów

-

Chełmianka Chełm

10 listopada, 14:00

 Kolejka 17 - 17-18 listopada

Chełmianka Chełm

-

Wisła Sandomierz

18 listopada, 13:30

Podhale Nowy Targ

-

Stal Rzeszów

17 listopada, 13:00

Wólczanka Wólka Pełkińska

-

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

17 listopada, 13:00

Wiślanie Jaśkowice

-

Motor Lublin

17 listopada, 13:00

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Stal Kraśnik

17 listopada, 13:00

Avia Świdnik

-

Sokół Sieniawa

17 listopada, 13:00

Soła Oświęcim

-

Hutnik Kraków

17 listopada, 14:00

Spartakus Daleszyce

-

Czarni Połaniec

18 listopada, 14:00

Podlasie Biała Podlaska

-

Wisła Puławy

17 listopada, 13:00

 


2018-08-18 [19:00] Następny mecz
vs
Motor Lublin
 
Soła Oświęcim
00
00
00
00
dni
godziny
minuty
sekundy
2018-08-15 [12:00] Poprzedni mecz
vs
Soła Oświęcim
 
Stal Kraśnik
:

Nowości

Galeria: Soła - Stal Kraśnik (3:0)
Galeria: Soła - Karol (7:1) (Młodziki)
Galeria: Soła - Fablok (0:1) (Trampkarze...