Terminarz - III Liga - Sezon 2016/2017

Data Gospodarze Wynik Goście
2016-08-06 11:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2016-08-06 16:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
1 : 2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2016-08-06 17:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
1 : 2
Avia Świdnik Avia Świdnik
2016-08-06 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
0 : 1
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2016-08-07 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
1 : 1
JKS Jarosław JKS Jarosław
2016-08-07 17:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2 : 4
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2016-08-07 17:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
3 : 2
Unia Tarnów Unia Tarnów
2016-08-07 17:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
4 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-08-13 13:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
0 : 2
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2016-08-13 15:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 0
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2016-08-13 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 2
Avia Świdnik Avia Świdnik
2016-08-13 17:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
0 : 0
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2016-08-13 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
0 : 0
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2016-08-13 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
1 : 2
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2016-08-14 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2 : 1
Motor Lublin Motor Lublin
2016-08-14 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
1 : 0
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-08-17 17:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
3 : 2
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2016-08-17 17:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
1 : 2
Unia Tarnów Unia Tarnów
2016-08-17 17:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2016-08-17 17:30 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
0 : 0
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2016-08-17 17:30 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
1 : 2
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2016-08-17 17:30 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
0 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2016-08-17 17:30 Avia Świdnik Avia Świdnik
3 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2016-08-17 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
2 : 0
JKS Jarosław JKS Jarosław
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-08-20 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
2 : 3
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2016-08-20 17:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
0 : 2
Avia Świdnik Avia Świdnik
2016-08-20 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
3 : 0
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2016-08-20 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
1 : 1
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2016-08-20 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
4 : 0
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2016-08-20 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
3 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2016-08-21 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
0 : 1
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2016-08-21 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
0 : 2
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-08-27 11:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
6 : 2
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2016-08-27 17:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
0 : 3
Motor Lublin Motor Lublin
2016-08-27 17:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
1 : 2
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2016-08-27 17:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
3 : 2
Unia Tarnów Unia Tarnów
2016-08-27 17:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
1 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2016-08-28 17:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
0 : 3
JKS Jarosław JKS Jarosław
2016-08-28 17:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
0 : 2
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2016-10-12 15:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2 : 2
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-08-31 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
3 : 0
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2016-08-31 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
2 : 1
Avia Świdnik Avia Świdnik
2016-08-31 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2 : 0
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2016-08-31 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
3 : 2
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2016-08-31 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
4 : 5
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2016-08-31 17:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
0 : 1
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2016-08-31 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
2 : 1
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2016-12-31 17:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2 : 2
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-09-03 13:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
1 : 2
JKS Jarosław JKS Jarosław
2016-09-03 16:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
0 : 0
Motor Lublin Motor Lublin
2016-09-03 16:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
5 : 1
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2016-09-03 17:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
2 : 2
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2016-09-03 17:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2 : 4
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2016-09-03 19:30 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4 : 2
Unia Tarnów Unia Tarnów
2016-09-04 11:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
3 : 1
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2016-09-04 15:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
1 : 1
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-09-10 11:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2 : 1
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2016-09-10 16:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
3 : 0
Avia Świdnik Avia Świdnik
2016-09-10 16:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2 : 2
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2016-09-10 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
0 : 1
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2016-09-11 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
0 : 2
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2016-09-11 16:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2 : 2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2016-09-11 16:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 4
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2016-09-11 16:30 Unia Tarnów Unia Tarnów
1 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-09-17 11:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
3 : 1
Motor Lublin Motor Lublin
2016-09-17 16:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
0 : 0
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2016-09-17 16:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
3 : 2
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2016-09-17 16:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
3 : 0
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2016-09-17 16:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
3 : 2
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2016-09-17 16:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2 : 2
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2016-09-17 19:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 0
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2016-09-18 16:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2 : 4
JKS Jarosław JKS Jarosław
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-09-24 13:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
1 : 0
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2016-09-24 16:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 0
Unia Tarnów Unia Tarnów
2016-09-24 16:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2016-09-24 16:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
0 : 2
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2016-09-25 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
1 : 1
Avia Świdnik Avia Świdnik
2016-09-25 15:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 5
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2016-09-25 16:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
4 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2016-09-28 17:30 Motor Lublin Motor Lublin
2 : 2
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-10-01 11:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
0 : 3
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2016-10-01 15:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
0 : 2
JKS Jarosław JKS Jarosław
2016-10-01 15:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
6 : 1
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2016-10-01 15:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
0 : 3
Motor Lublin Motor Lublin
2016-10-01 15:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2 : 1
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2016-10-01 16:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
1 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2016-10-01 16:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 0
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2016-10-01 16:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
2 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-10-08 11:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
3 : 1
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2016-10-08 15:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2016-10-08 15:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
0 : 0
Unia Tarnów Unia Tarnów
2016-10-08 15:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
1 : 2
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2016-10-09 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
0 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2016-10-09 14:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 1
Avia Świdnik Avia Świdnik
2016-10-09 15:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
1 : 1
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2016-10-12 20:00 Motor Lublin Motor Lublin
0 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-10-15 11:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
0 : 1
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2016-10-15 13:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
0 : 1
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2016-10-15 14:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
0 : 0
JKS Jarosław JKS Jarosław
2016-10-15 15:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
1 : 0
Motor Lublin Motor Lublin
2016-10-15 15:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
0 : 2
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2016-10-15 15:30 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2016-10-16 14:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2 : 1
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2016-12-15 15:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
1 : 2
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-10-22 14:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
0 : 1
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2016-10-22 15:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 3
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2016-10-22 15:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2016-10-23 13:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
1 : 3
Avia Świdnik Avia Świdnik
2016-10-23 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
1 : 1
Unia Tarnów Unia Tarnów
2016-10-23 14:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 0
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2016-11-09 13:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
1 : 2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2016-11-19 13:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
4 : 1
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-10-29 13:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 0
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2016-10-29 13:30 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 0
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2016-10-29 14:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
1 : 3
JKS Jarosław JKS Jarosław
2016-10-29 14:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
0 : 0
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2016-10-29 14:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
1 : 1
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2016-10-29 14:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
1 : 1
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2016-10-30 13:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
3 : 4
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2016-11-30 13:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
1 : 1
Motor Lublin Motor Lublin
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-11-05 13:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
0 : 0
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2016-11-05 13:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
1 : 2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2016-11-05 13:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2 : 0
Avia Świdnik Avia Świdnik
2016-11-05 13:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
1 : 4
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2016-11-05 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
3 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2016-11-06 13:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
0 : 2
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2016-11-06 13:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2 : 0
Unia Tarnów Unia Tarnów
2016-11-06 13:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
1 : 3
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
Data Gospodarze Wynik Goście
2016-11-12 11:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
2 : 1
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2016-11-12 13:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
1 : 3
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2016-11-12 13:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
1 : 2
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2016-11-12 13:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
5 : 2
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2016-11-12 16:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2 : 0
JKS Jarosław JKS Jarosław
2016-11-12 18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 2
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2016-11-12 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
1 : 1
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-03-01 15:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
1 : 0
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-03-04 00:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
1 : 0
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-03-04 13:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 2
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-03-04 14:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
1 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-03-04 14:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
2 : 1
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2017-03-04 14:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 0
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-03-04 15:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 1
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-03-05 14:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
0 : 2
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2017-03-29 16:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
1 : 3
Motor Lublin Motor Lublin
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-03-11 00:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
0 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-03-11 00:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
3 : 2
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-03-11 13:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 1
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-03-11 14:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
1 : 2
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-03-11 14:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
1 : 2
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-03-11 15:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
4 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-03-11 17:00 Motor Lublin Motor Lublin
2 : 0
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-03-12 13:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 1
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-03-18 13:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
1 : 0
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-03-18 15:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 2
Motor Lublin Motor Lublin
2017-03-18 15:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
1 : 1
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2017-03-18 15:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
1 : 0
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2017-03-18 15:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 0
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-03-19 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
3 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-03-19 14:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
3 : 2
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-03-19 15:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
2 : 0
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-03-25 00:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
3 : 1
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-03-25 14:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
2 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-03-25 14:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-03-25 14:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2 : 0
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-03-25 15:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 2
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-03-25 15:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
1 : 0
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-03-25 15:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
0 : 3
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-03-26 13:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 2
Motor Lublin Motor Lublin
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-04-01 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2 : 1
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-04-01 16:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 3
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-04-01 16:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
0 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-04-01 16:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
0 : 0
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-04-01 16:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2 : 1
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-04-01 16:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
1 : 1
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-04-01 17:00 Motor Lublin Motor Lublin
2 : 0
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2017-04-02 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2 : 1
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-04-08 13:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
0 : 1
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-04-08 15:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2 : 2
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-04-08 15:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
0 : 0
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-04-08 15:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
0 : 0
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-04-08 15:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2 : 1
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-04-08 15:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
3 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-04-08 15:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-04-08 16:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2 : 4
Motor Lublin Motor Lublin
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-04-15 00:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
0 : 2
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2017-04-15 00:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
1 : 3
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-04-15 14:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 0
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2017-04-15 15:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
4 : 2
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-04-15 16:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
3 : 0
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-04-15 16:00 Motor Lublin Motor Lublin
3 : 1
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-04-15 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
1 : 0
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-04-15 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
1 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-04-22 13:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
1 : 4
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-04-22 15:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-04-22 16:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
3 : 1
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-04-22 16:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 1
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-04-22 17:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
0 : 1
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-04-22 17:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2 : 1
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-04-22 17:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
0 : 2
Motor Lublin Motor Lublin
2017-05-17 17:30 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
:
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-04-29 15:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 2
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-04-29 16:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2 : 0
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-04-29 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
4 : 1
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2017-04-29 17:00 Motor Lublin Motor Lublin
5 : 1
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-04-29 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
1 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-04-30 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
0 : 2
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-04-30 16:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
1 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-05-31 17:30 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-05-03 00:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
0 : 1
Motor Lublin Motor Lublin
2017-05-03 16:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
0 : 2
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-05-03 16:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
5 : 3
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2017-05-03 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
2 : 2
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-05-03 17:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 1
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-05-03 17:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
4 : 1
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-05-03 17:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
1 : 2
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2017-05-03 19:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 2
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-05-06 00:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
1 : 0
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-05-06 16:30 Motor Lublin Motor Lublin
2 : 0
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-05-06 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
2 : 1
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-05-06 17:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
0 : 3
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-05-06 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
1 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-05-07 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
0 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-05-07 15:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
3 : 1
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-05-07 16:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
3 : 1
Unia Tarnów Unia Tarnów
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-05-13 00:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
1 : 5
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2017-05-13 17:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2 : 1
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-05-13 17:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 1
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-05-13 17:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
3 : 0
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2017-05-13 17:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
3 : 0
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-05-13 20:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 2
Motor Lublin Motor Lublin
2017-05-14 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
3 : 1
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-05-14 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
4 : 2
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-05-20 00:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
3 : 1
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-05-20 13:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
0 : 4
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-05-20 16:30 Motor Lublin Motor Lublin
3 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-05-20 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
0 : 5
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-05-20 17:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
1 : 3
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-05-20 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2 : 1
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-05-20 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
0 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-05-21 15:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-05-27 00:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
4 : 1
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-05-27 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2 : 1
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-05-27 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
0 : 0
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-05-27 17:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
1 : 1
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-05-27 17:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
2 : 3
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2017-05-27 17:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
0 : 3
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-05-27 20:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 0
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2017-05-28 12:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
1 : 1
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-06-03 00:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
2 : 0
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-06-03 16:30 Motor Lublin Motor Lublin
3 : 0
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-06-03 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 2
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-06-03 17:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
3 : 0
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-06-03 17:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
0 : 0
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-06-03 17:00 Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
0 : 0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-06-03 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
0 : 1
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-06-04 14:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
0 : 3
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-06-11 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
3 : 2
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-06-11 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
3 : 1
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
2017-06-11 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
4 : 1
Motor Lublin Motor Lublin
2017-06-11 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
3 : 1
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-06-11 17:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
1 : 1
Wierna Małogoszcz Wierna Małogoszcz
2017-06-11 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 0
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-06-11 17:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
0 : 4
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-06-11 17:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2 : 1
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-06-17 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin Motor Lublin
2017-06-17 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
:
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-06-17 17:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
:
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-06-17 17:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-06-17 17:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
:
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-06-17 17:00 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków
:
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-06-17 17:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
:
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-06-17 17:00 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec
:
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
Brak poprzedniego lub ostatniego meczu.

Nowości

Galeria: Soła II - Korona (6:1)
Galeria: Soła - Chełmianka (0:4)
Galeria: Soła - Sandecja (1:2) (MLJM)

Wspierają nas