Terminarz - III Liga - Sezon 2017/2018

Data Gospodarze Wynik Goście
2017-08-11 17:30 Wiślanie Wiślanie
1 : 2
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-08-12 13:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 1
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-08-12 17:00 Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
0 : 1
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-08-12 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-08-12 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
5 : 0
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-08-12 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0 : 0
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-08-12 17:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
1 : 0
Motor Lublin Motor Lublin
2017-08-12 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
4 : 0
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-08-12 17:30 Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2 : 0
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-08-15 13:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
1 : 3
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2017-08-15 17:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
0 : 0
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-08-15 17:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
0 : 5
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-08-15 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
0 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-08-15 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
3 : 0
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-08-15 17:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
0 : 3
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-08-15 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
0 : 4
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2017-08-15 17:00 Wiślanie Wiślanie
2 : 0
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2017-08-16 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
2 : 1
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-08-19 11:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2 : 1
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-08-19 14:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
1 : 1
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-08-19 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2 : 1
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-08-19 17:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 1
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-08-19 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3 : 1
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-08-19 17:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
1 : 0
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-08-20 17:00 Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2 : 0
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-08-20 17:00 Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
1 : 2
Wiślanie Wiślanie
2017-08-20 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2 : 1
Motor Lublin Motor Lublin
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-08-25 17:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 1
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-08-26 11:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
1 : 1
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-08-26 11:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
1 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-08-26 16:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
0 : 2
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-08-26 16:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
3 : 2
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-08-26 17:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
1 : 1
Motor Lublin Motor Lublin
2017-08-26 17:00 Wiślanie Wiślanie
1 : 1
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2017-08-26 17:00 Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
0 : 1
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2017-08-27 17:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-08-30 17:00 Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
1 : 2
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-08-30 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2 : 0
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2017-08-30 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
0 : 0
Wiślanie Wiślanie
2017-08-30 17:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 2
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-08-30 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 1
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-08-30 17:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
3 : 3
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-08-30 17:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
3 : 1
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-08-30 17:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2 : 1
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-08-30 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
5 : 0
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-09-02 13:00 Wiślanie Wiślanie
1 : 1
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-09-02 16:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
5 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-09-02 16:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 4
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-09-02 17:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
0 : 4
Motor Lublin Motor Lublin
2017-09-02 17:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
3 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-09-03 16:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2 : 0
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-09-03 16:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
4 : 1
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-09-03 16:00 Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
1 : 1
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2017-09-03 17:00 Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
1 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-09-08 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
0 : 1
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-09-09 13:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
0 : 0
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-09-09 16:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
1 : 2
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2017-09-09 16:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
4 : 4
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2017-09-09 16:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
:
Wiślanie Wiślanie
2017-09-09 16:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
0 : 3
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-09-09 16:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2 : 1
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-09-09 17:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
4 : 1
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-09-13 19:00 Motor Lublin Motor Lublin
:
JKS Jarosław JKS Jarosław
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-09-15 20:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3 : 0
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2017-09-16 11:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2 : 2
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-09-16 13:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
1 : 1
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-09-16 16:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
1 : 0
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-09-16 16:00 Wiślanie Wiślanie
3 : 0
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-09-16 16:00 Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
1 : 0
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-09-16 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
1 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-09-17 16:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
1 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-09-17 16:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
1 : 3
Motor Lublin Motor Lublin
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-09-23 12:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2 : 2
Wiślanie Wiślanie
2017-09-23 15:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
1 : 2
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2017-09-23 16:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2 : 2
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-09-23 16:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
3 : 0
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2017-09-23 16:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0 : 0
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2017-09-23 16:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
1 : 2
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-09-23 16:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
3 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-09-23 16:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
3 : 2
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-09-23 18:00 Motor Lublin Motor Lublin
5 : 0
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-09-29 16:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
0 : 0
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-09-30 15:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2 : 1
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-09-30 16:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2 : 1
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-09-30 16:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
6 : 0
Motor Lublin Motor Lublin
2017-09-30 16:00 Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
0 : 2
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-09-30 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
0 : 3
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-09-30 16:00 Wiślanie Wiślanie
0 : 0
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-10-01 15:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
3 : 1
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-10-01 15:00 Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
0 : 2
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-10-06 15:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
6 : 2
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-10-07 15:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
1 : 1
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-10-07 15:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1 : 2
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-10-07 15:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
1 : 3
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2017-10-07 15:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
0 : 0
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2017-10-07 15:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
1 : 2
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-10-07 15:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
1 : 1
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2017-10-07 16:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
2 : 2
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-10-07 18:00 Motor Lublin Motor Lublin
3 : 0
Wiślanie Wiślanie
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-10-14 14:30 Wiślanie Wiślanie
5 : 1
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-10-14 15:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2 : 0
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-10-14 15:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
3 : 0
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-10-14 15:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
3 : 0
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-10-14 15:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2 : 1
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-10-14 15:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
2 : 3
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-10-14 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2 : 2
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-10-15 15:00 Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
0 : 1
Motor Lublin Motor Lublin
2017-10-15 15:00 Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2 : 1
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-10-21 14:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-10-21 14:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-10-21 14:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
:
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2017-10-21 14:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
:
Wiślanie Wiślanie
2017-10-21 15:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
:
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2017-10-21 15:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
:
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-10-21 17:00 Motor Lublin Motor Lublin
:
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2017-10-21 18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
:
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-10-22 15:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
:
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-10-28 14:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
:
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-10-28 14:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
:
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-10-28 14:00 Wiślanie Wiślanie
:
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-10-28 14:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
:
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
2017-10-28 14:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
:
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-10-28 14:30 Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
:
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-10-28 15:00 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin Motor Lublin
2017-10-29 14:00 Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
:
Unia Tarnów Unia Tarnów
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-11-04 13:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-11-04 13:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-11-04 13:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
:
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-11-04 13:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
:
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2017-11-04 14:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
:
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2017-11-04 14:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
:
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2017-11-04 17:00 Motor Lublin Motor Lublin
:
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-11-05 14:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
:
Wiślanie Wiślanie
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-11-11 13:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów
:
Soła Oświęcim Soła Oświęcim
2017-11-11 13:00 Wiślanie Wiślanie
:
MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
2017-11-11 13:00 Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
:
Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
2017-11-11 13:00 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
:
Karpaty Krosno Karpaty Krosno
2017-11-11 13:00 Avia Świdnik Avia Świdnik
:
Motor Lublin Motor Lublin
2017-11-11 13:00 NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
2017-11-11 14:00 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Unia Tarnów Unia Tarnów
2017-11-12 13:00 Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
:
JKS Jarosław JKS Jarosław
2017-11-12 13:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
:
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
Data Gospodarze Wynik Goście
2017-11-18 13:00 Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
:
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
2017-11-18 13:00 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
:
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
2017-11-18 13:00 Karpaty Krosno Karpaty Krosno
:
Avia Świdnik Avia Świdnik
2017-11-18 13:00 Unia Tarnów Unia Tarnów
:
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
2017-11-18 13:00 JKS Jarosław JKS Jarosław
:
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
2017-11-18 13:00 MKS Trzebinia/Siersza MKS Trzebinia/Siersza
:
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
2017-11-18 13:00 Soła Oświęcim Soła Oświęcim
:
Wiślanie Wiślanie
2017-11-18 17:00 Motor Lublin Motor Lublin
:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2017-11-19 14:00 Spartakus Aureus Daleszyce Spartakus Aureus Daleszyce
:
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
2017-10-21 [15:00] Następny mecz
vs
JKS Jarosław
 
Soła Oświęcim
00
00
00
00
dni
godziny
minuty
sekundy
2017-10-14 [15:00] Poprzedni mecz
vs
Soła Oświęcim
 
Unia Tarnów
3
:
0

Nowości

Galeria: Soła - Unia Tarnów(3:0)
Galeria: Soła - Sokół (0:0) (MLJS)
Galeria: Soła II - Puls (2:1)

Wspierają nas