Zwycięstwo trampkarzy w derbowym pojedynku na Przecznej

Data publikacji: 2018-10-28 [21:35]

Drużyna Krzysztofa Zarzyckiego wypełniła plan w postaci zwycięstwa w ostatnim ligowym pojedynku z D&R Unia Oświęcim.

Zawodnicy trampkarzy rundę jesienną kończą na drugiej pozycji ze stratą trzech punktów do lidera jakim pozostał MKS Trzebinia.

W rywalizacji na Przecznej strzelanie po dośrodkowaniu Jakuba Filipa rozpoczął Tomasz Pniak, który mocnym uderzeniem posłał futbolówkę z kilku metrów.

Dwa kolejne trafienia trafiły na konto Sebastiana Chrobota, który popisał się mocnym strzałem z okolicy dwudziestego metra. Piłka potoczyła się do siatki odbijając się pierwotnie od poprzeczki.

„Mecz z wyraźną przewagą moich piłkarzy, spodziewałem się trudniejszej rywalizacji” - tak podsumował spotkanie szkoleniowiec  Soły.

Awans do małopolskiej ligi trampkarzy na chwilę obecną jest już rozstrzygnięty. Zespół MKS Trzebinia (posiadający już drużynę na tym szczeblu rozgrywek ) zwyciężył wszystkie osiem pojedynków ligowych co pozwoliło ekipie Kacpra Ślusarka nabyć prawo do dalszej gry na wyższym poziomie ligowych spotkań.

Piłkarzom Soły oraz trenerowi gratulujemy zdobycia tak wielkiej ilości bramek (najwięcej w lidze) oraz drugiego miejsca w grupie!