Spartakus Doleszyce kolejnym rywalem Soła Oświęcim

spartakus daleszyce stadion

Spartakus Daleszyce kolejnym rywalem Soła Oświęcim – informacja stała się faktem i wszyscy byli ciekawi, jak mecz się zakończy. Tym bardziej, że wszyscy doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że mają do czynienia z prawdziwym szlagierem, który na świeżym powietrzu był w stanie przynieść niesamowite emocje.

Gol w trzeciej minucie

Trzeba przyznać, że już od samego początku piłkarze obu drużyn postanowili pokazać na czym polega prawdziwa walka o zwycięstwo w meczu. W szczególności, jeżeli mowa o Soła Oświęcim, która już w trzeciej minucie zdobyła gola. Zdobywcą jedynej bramki, która padła w tym meczu, był Mateusz Stankiewicz.  Do końca meczu nie padła już żadna bramka, co jednak nie znaczy, że nikt nie miał na to szansy. Kilka takich sytuacji było, jednak żadna nie zakończyła się trafieniem do siatki.

Słychać było głosy, że jedyna bramka miała okazać się „przypadkiem”. Jednak tak nie było. Oświęcimianie doskonale wiedzieli co mają czynić – jak zresztą sam trener się do tego przyznał. Spartakus Daleszyce stadion również pokazał, że ma moc. Jednak ten mecz akurat nie należał do nich. Na żywo mecz oglądało 50 najwierniejszych kibiców. Emocji na pewno im nie zabrakło.

Składy zespołów

Nie zabrakło osób, które jasno stwierdziło, że zwycięstwo dobrze należało się Soła. Chociażby dlatego, że to oni z większą pewnością podchodzili do piłki, wykazując się tym samym mniejszą ilością błędów. Pozostaje czekać na kolejne mecze, jakie na pewno wszystkim kibicom przysporzą mnóstwo emocji. Mowa tutaj zarówno o Spartakus Daleszyce, jak również Soła Oświęcim, które to zespoły znane są ze swojej waleczności.

Spartakus Daleszyce: Pietras – M. Zawadzki, Skrzypek, Jeziorski, Ł. Zawadzki – Ostrowski, Paprocki, W. Wołowiec (73 D. Wołowiec), Boksiński – Krzeszowski, Zdeb.

Soła Oświęcim: Mioduszewski – Skiba, Kowalczyk, Rutkowski, Duda – Ceglarz (75 Chowaniec), Szymczak, Kuczak, Skrzypniak (60 Szela) – Stankiewicz (65 Gaudyn), Wójcik.

Sędziowaniem tej rozgrywki zajęty był Mateusz Czerwień (Myślenice).